Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kassadin

    addikt

    válasz BlacKSouL #28934 üzenetére

    "Igazságot nem én tennék, mindenesetre aki azt mondja, hogy az emberi szervezet gátlástalanul tömhető, mindenféle negatív következmény nélkül, és nem lehet túladagolni akármit, az szerintem feküdjön rá valami 3-4 kötetes anatómia tankönyvre.
    Namost Pisztillusról tudjuk hogy gyógyszerész (tehát a másik vallás szemében ő egy gyógyszeripari marketinggépezet gépszíja által bedarált egyén) ellenben tanult pár dolgot arról, hogy milyen anyag mit csinál az emberi szervezettel, míg másokról, akik itt sokkal olvasottabbak, nem pedig "buták", róluk még nem tudjuk hogy hány évtizedes orvos-biológus gyakorlat van a hátuk mögött. Nem kell bizonygatni, csak úgy felmerült bennem.
    Ja, a gyógyszermarketinget nem a gyógyszerész műveli, arra vannak megfelelő szakemberek.
    Juteszembe: az iszlám is azt mondja: hitetlen."

    Én sem teszek igazságot (mint ahogy le is írtam), csak felvetettem valamit, mint a hozzászólok többsége. Az hogy valaki orvosnak vagy gyógyszerésznek tanult, az önmagában még semmit sem jelent. Jobban tudja, hogy hogyan működik az emberi szervezet, azonban ez nem feltételezi azt is, hogy ők nem tévedhetetlenek.

    "Ja, a gyógyszermarketinget nem a gyógyszerész műveli, arra vannak megfelelő szakemberek."

    Nem gondoltam volna. <sóhaj> Sehol se írtam eddig sem az ellenkezőjét. Igen, konkrétan gyógyszerügynöknek hívják őket.

Új hozzászólás Aktív témák