Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz yuing #5 üzenetére

    Sajnos nekem a méret (és súly!) mellett elég speckó igényeim vannak. Ezek közé tartozik a lyuk, sziget, stb. mentes sík (nem waterfall!) kijelző.
    A "flip" kamera, ill. úgy általában a kamera számomra nem dealbreaker. Olyannyira, hogy ha kell, akkor vígan elmondok róla a nagyobb akksi és/vagy a kisebb súlyért érdekében.

    "Várom a történéseket a Honor háza táján. Egyelőre elég nagy a csönd ... "
    Szerintem túl nagy is az a csönd. Én nem is nagyon várok tőlük telefont idén.
    Az Emui-val - P10-es, Android 8, 9 tapasztalat alapján - nekem az a legfőbb gondom, hogy sajnos számos dolog sajnos nem úgy működik (vagy sehogy!), mint ahogy annak működnie kellene egy Android-os készüléken. Az előbbiekből fakadóan én azt szoktam mondani, hogy az Emui nyomokban Android-ot (is) tartalmaz.

    "Kell a fullos csomag? Akkor vedd meg a Pro + Ultra modellt félmilláért... "
    Nagyon-nagyon elszálltak az árak, és ezért a legkisebb mértékben a gyenge forint a felelős. Nekem egyébként még nem is az a bajom, hogy a full-full telefon a legdrágább, hanem inkább az, hogy nincs (vagy alig van) minőségi középkategóriás készülék. Miért csak a csúcskészülékben van 6-os wifi vagy épp vezetékmentes töltés (Sony)? Miért nem alap már minden telefonban az NFC?

    "Remélem valaki belerondít jelen tendenciákba."
    Jó lenne, de az eddigi tapasztalatok alapján a droid gyártók képtelenek az önálló gondolkodásra. Más se csinálnak, csak egymást - ill. legfőképp az almát - figyelik. Csak másolni tudnak. A valaha volt flagship killer márkák / telefonok pedig nem, hogy nem nyírtak ki semmit, de szépen, lassan hozzádrágultak a többi flagship-hez. :(((

Új hozzászólás Aktív témák