Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hatpersze

    tag

    válasz Hauptmann #3103 üzenetére

    Üdv

    Pár napja használok egyet.

    Pro:

    - szép.
    - nagyon kényelmes a töltés, és bőségesen kibír egy napot, lehet kettőt is, de ez nem érdekel, minden este otthon vagyok. Sacc 17-18 óra alatt 50-60 százalékon áll meg este. El tudom képzelni esetleg másnál dupla (3-4nap) készenléti időt is.
    - egyáltalán nem hiányzik az állandó idő kijelzés, mert baromi precíz a mozgás érzékelője, mindig (100/95 kb) tudja mikor vagyok kíváncsi rá.
    - sok funkciót tud (bár a wear os azért nagyobb választékkal bír...), szinte mindent hibátlanul. Azért választottam ezt, mert van hangszóró, és nekem "kell" hogy hangot tudjon kiadni.
    - kihangosítást probáltam (viberen), működik...
    - nagyon korrekt a kapcsolat tartása a telefonnal, nem tapasztaltam semmi anomáliát (Note 5)
    - értesítések az összes midig megjön, van hogy előbb jelez az óra mint a telefon (ez a Pebble time-nál is előfordul)

    Kontra:

    - ez csak az enyémre érvényes, és teljesen szubjektív, de ocsmány fehérben (mármint fehér szíjjal)... Sajnos ez volt...
    - a szíj csere nem egyszerű eset.
    - az értesítések kijelzése szánalmas (ez megint abszolút szubjektív vélemény mondjuk, viszont nekem nagyon fontos)
    - a forgatható korona(?) nem működik valami finoman, inkább ha tudom nem is használom (ez lehet megint csak az enyémen van így, vagy béna vagyok hozzá...)

    Kb ennyi a személyes tapasztalatom. Nekem tetszik. Nem érzem kidobott pénznek az árát (és ez nálam ritka), teljesen megbarátkoztam vele. Sok órát próbálgattam az évek során, de Pebble-t használok már régóta állandóan, ennyi idő alatt eddig mindig fejvesztve menekültem vissza rá, de most eszembe se jut, ott porosodik a fiókban mióta ezt beszereztem.

  • hatpersze

    tag

    válasz Hauptmann #3139 üzenetére

    Ezt találtam:

    Kétlem hogy belátható időn belül lenne itthon ilyen (lakossági) szolgáltatás. Mire lesz, ez az óra már sehol nem lesz (sajnos ilyen a fogyasztói társadalom). (:

Új hozzászólás Aktív témák