Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SaGa59

    őstag

    válasz Redpaladin #7610 üzenetére

    Hát…
    Tudom, hogy sokminden mérhető már, és hogy miken dolgoznak, nem tudhatjuk, de azt nehezen hinném, hogy a bőrön mérhető bármilyen adatból meg lehetne mondani, hogy ma ebédre vajon egy vagy három steaket toltam-e az arcomba és ahhoz valami gabonafélét, krumplit, hüvelyest, vagy salátát fogyasztottam és abból mennyit, ment-e utána még egy-két pohár bor, vagy cukros üdítő. Az, hogy az ebéd mennyi kalóriát tartalmaz, az összetétele és tömege alapján meg lehet mondani. Az, hogy ez milyen százalékban és mennyi idő alatt szívódik fel, mennyi rakodik le belőle és mennyit használ fel a szervezet, kismillió tényezőtől függ és ebből csak egy az, hogy mennyit és milyen intenzitással mozogsz.
    Azt még elhiszem, hogy az aktuális állapotodat, kisebb−nagyobb (inkább kisebb) pontossággal fel lehet mérni a bőr bizonyos tulajdonságai alapján, de azt, hogy a beleidben épp mennyi kalória vár még arra, hogy felszabaduljon, már kötve…

    STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

Új hozzászólás Aktív témák