Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #05993472

    törölt tag

    válasz V.Stryker #7566 üzenetére

    Van abban igazság, amit írsz, de abban biztos vagyok, hogy a testen hordható okoseszközöké a jövő. Ennek eklatáns példája az okosóra. Nem fog kimenni a divatból és egyre többet fog tudni.

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz V.Stryker #7566 üzenetére

    Hát, valahol ötvözni kell az ütésállóságot és a használhatóságot, de az tény, hogy nem valami letisztult forma és sajnos nem is erőltetik meg magukat a gyártók. :(

    Apple watch funkciói túl vannak lihegve - még az ECG (EKG) is- , attól, hogy kapott egy minősítést egy szervezettől még nem lesz orvosi műszer, ugyanúgy arra jó, mint a többi: közelítő értéket kapni. (A pluzus alapján pl: a Samsung is szól, ha szerinte baj van, de ettől még az sem lesz orvosi eszköz). Plusz az applenél ugye fix a platform, ami sokaknál kizáró tényező.

    Annak én sem látom értelmét, hogy minden funkciót az óra lásson el a telefon helyett. Nekem pl: hatalmas segítség, hogy a lünettával lehet az órát vezérelni, mert elég medvetalp tenyerem van, virsli ujjakkal, nem túl élvezetes 46 mm-en bökdösni - pont ezért örültem anno, hogy végre voltak 4" feletti telefonok :DDD Nálam az ideális valahol 5,5"nál van, a fölötte lévő phatblet tepsik már nekem se kényelmesek, a mi8 is már határeset, de kisebb nem nagyon volt, ami tetszett.

    Én jobb akkuidőt várnék el a jövőben, esetleg olyat, ami AOD mellett is életképes, tartósabb fizikai szerkezetet és még néhány egészséget figyelő funkciót - nem akarok 3 eszközt hordani a kezemen, legyen egyben mindegyik -. A telefonos résznél már bőven kimaxolták az igényeimet, az értesítésekkel és a hívás felvétellel.

    [ Szerkesztve ]

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák