Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rocket

    nagyúr

    válasz Oliverda #4270 üzenetére

    "Az eggyel feljebb általam leírtak miatt egymagában a grafikus üzletág pénzügyi adatai még nem mutatja meg, hogy mennyit "nyert" az ATI felvásárlásával az AMD. Mondjuk később amikor összeolvad a CPU a GPU és a chipkészlet egyik fele akkor még annyira sem lehet majd kimutatni ezt."

    Nem mutatjak, de nem is errol volt szo.
    Azert a grafikus reszlegrol irtam eloszor, mert ugye GPU-krol beszelgetunk, es ez a huzza eppen a legjobban a szekeret.

    "Szerintem nagy vonalakban elmondható, hogy az ATI felvásárlása nélkül ma nem lenne saját chipkészletük"

    Ez tuti, de azok a dolgok amiert megvettek oket nem ertek 5.4milliard $-t, amit Raymond irt az a lenyege a dolognak, muszaj volt megvenniuk, de nagyon rossz uzletet kotottek, aminek a levet meg sokaig fogjak inni, es hiaba a GPU uzletag sokak altal velt szarnyalasa, a szamok nem ezt tamasztjak ala.

    "valamint a CPU + GPU fúzió tekintetében még ott sem tartanának mint most az Intel a Clarkdale-lel"

    Nem tartanak ott a CPU + GPU fuzioban ahol az Intel, a szines grafikonokon van a Fusion, es lesz is meg jo ideig.

    "Mi számít csodának? Gyakorlatilag mára már szinte minden szegmensben van versenyképes chipkészletük, nincsenek senkire sem ráutalva ilyen szinten sem."

    Rossz szot hasznaltam, csoda helyett akkor legyen elfogadhato szintu.

    Sajnos az AMD egy csodtomeg, rosszul felepitett es vezetett ceg, ami megha eppen megvan a lehetosege se tudja kihasznalni, persze lehet mashogy gondolni ezt, de a szamok nem hazudnak, az meg hogy a Fusion mit valtoztat ezen majd meglatjuk, mivel az AMD-rol van szo, igy majd elhiszem ha latom. (az AMD igergeteseinek mar jo ideje nem dolok be, legyen az GPU,CPU vagy barmi.)

    "A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

Új hozzászólás Aktív témák