Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fLeSs

    nagyúr

    válasz PuMbA #39767 üzenetére

    Hát, ez a 3x-ozás dolog talán beválik az átlagos pc-hez nem értő vásárlóknál és ők adják a többséget. Szal én megértem miért csinálja az NV. Vki vesz egy ilyen kártyát és nincs a birtokában egy RTX 3080 is hogy összehasonlítsa őket akkor fogalma sem lesz róla, hogy a 4070 Ti tényleg 3x gyorsabb vagy sem, de a kis lelkében azt érzi majd, hogy jól döntött. :) Ezeknek a PR prezentációknak nem kemény tényekről/fps számokról kell szólniuk, hanem arról, hogy elhitessék a potenciális átlagos vásárlóval, hogy jól dönt ha ezt vagy azt a cuccot veszi és hogy vminek/vmilyen élménynek a részese lesz.
    Az Nv marketingjét csak enthusiast szemszögből lehet sárral dobálni, de igazából felesleges mert működik (és úgysem fognak rajta változtatni).

    Btw mostmár végérvényesen rádöbbentem, hogy a RTG lehúzhatja a rolót. Brutál lemaradásban vannak de itt nem a sebességre gondolok (arra is).
    Sebesség, fogyasztás, RT, DLSS3, DLSS2, Nvenc, CUDA, Optix, RTX Remix, RTX Super resolution.
    Ha az ember Radeont vesz akkor tényleg az van, hogy elég sok mindenről lemond és ezt már nem lehet egy csak picikével alacsonyabb árral kompenzálni.

    [ Szerkesztve ]

    "I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

  • fLeSs

    nagyúr

    válasz PuMbA #39767 üzenetére

    Rávettem magamat, hogy végignézzem ezt a videót.
    Úristen. :U
    Már eszembe is jutott, hogy miért is nem vagyok feliratkozva a GN csatornára. :D ez elég volt a következő egy évre.

    "I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

Új hozzászólás Aktív témák