Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beowulf_78

    addikt

    válasz keIdor #367 üzenetére

    Azért nem veszik meg, mert az elektronikus levelezés, internet böngészés, nagyon elterjedt és terjedőben van. Annyira pedig nem értenek hozzá hogy költséghatékonysági szempontból vessék össze a dolgokat. Úgy mennek el gépet venni, hogy "internet legyen rajta" ( :DDD ), world,excel fusson, és a gyerek tudjon rajta játszani.
    Mert ez a költséghatékonyság is már csak akkor működik, ha mélyebben belelátsz, azoknál ez nem működik, akiknek a fő elvárásuk hogy "internet legyen rajta". ;) Azon kívül pedig nem igazán kompromisszummentes a komzol se. Stratégiai és FPS játékot szeretők élből kiesnek, mert még az analóg joy sem alkalmas arra amire a PC-s egér, és így körülményes a célzás, kijelölés. Szimulátor, sport és kaland játék élvezetesebb rajta, de még ennek az műfajnak is fejlődnie kell. Talán majd a következő konzol generáció lesz az igazán nagy ellenfele a PC-nek ha addig nem csinálnak valamit a PC-s szoftver fejlesztők...ez még sztem legalább 2-3 év. Kb ennyi ideje van a PC-s játékiparnak hogy összekapja magát, mert sok munkanélküli játék programozó, és csődbe ment stúdió lesz, egy nyerő konzol megjelenése után.
    Én is át fogok állni játék szinten, mert anyagilag a mai világban a PC-t nem lehet győzni a mi szintünkön. inkább veszek majd egy 106-os LCD-t egy konzollal, és 4-5 évig használom anélkül hogy pumpálnám bele a lét. A gép meg megmarad az "internetre, levelezésre, mert ugye van benne internet". :DDD :DDD

    Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

Új hozzászólás Aktív témák