Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VinoRosso

    veterán

    válasz Departed #255 üzenetére

    Nem csalódtam az atiban, bár több ati kártyával volt gondom mint nvdiával, vagyis inkább az ati driverekkel volt problémám. Nem fogom én egyiknek se a pártját Isten ments, csak nem bírom, ha valaki szemellenzőt hord, és közbe oltogat a hülyeségeivel. Az éremnek mind2 oldalát illik figyelembe venni, ha teljes képet akarunk kapni, és sokan hajlamosak megfeledkezni olyan dolgokról, amik számukra nem szinmpatikusak, és extrapolálni a kedvező részleteket, mintha azok az kép egészére jellemzőek lennének. Amúgy én elég sűrűn váltogatom a kártyáimat, részben anyagi okokból, részben meg ez a hobbim. Idén idáig volt 3 ATI és 3 Nvidia, szóval tényleg senki nem mondhatja, hogy bármelyikkel szemben is elfogult lennék. 3850el tökéletesen meg vagyok elégedve, de sajnos úgy hozta a sors, hogy meg kell szabadulnom tőle :( . 3870ből volt 3 darab, midn3 esetében rengeteg problémám volt a driverekkel, pedig az első és az utolsó közti intervallum 1 évet felölel, leszámítva 1-2 drivert az összes katát kipróbáltam ami az elmúlt 1,5 évben kijött. Volt még egy 3650em is idén, az sem volt rossz, de inkább olcsó volt mint jó :D , ezzel semmi gondom nem volt, simán fel lehetett húzni 3670 szintjére sőt még tovább is, de komoly grafikai munkára ez nagyon harmatos már. Tavaly még volt 4850 ez elég is jó volt, semmi problémám nem volt vele, addig amig meg nem pusztult 2 hónappal vásárlás után egyik napról a másikra, és mivel nagyon sok ismerősöm ugyanígy járt, ezért gariból visszajövő kártyát lecseréltem egy 9600GTre inkább. Volt még egy 3870 CF-öm, életemben nem szívtam annyit VGA-val, mint ezekkel p35ben, 2 hétig voltak meg aztán lecseréltem egy GX2re. Az se volt túl jó, úgyhogy azt meg 8800GTXre cseréltem, le meg volt még 8800GTS-em( G92 es) de a kettő közül inkább a GTXet tartottam meg mert stabilabb fps-eket produkált, aztán hébe hóba cserélgettem még egy csomó kártyát 8400GStől 8800GTig bezárólag szinte mindent, ezeket nem írom le mert megőszülök, mire vége lenne. :D

    (#254) Dare2Live ;)ersze hogy marad6, egyelőre minden nyitott, ezért bármilyen kijelentés csak esélylatolgatás, hogy ki nyeri a BL döntőt, bár az már nagyobb valószínűséggel sejthető. ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák