Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • X Factor

    addikt

    válasz #15779328 #7550 üzenetére

    Direkt leirtam, h. driverben gsync és vsync on. 144hz-es a monitor, afelett felesleges mennie. Ott látsz alacsonyabb gpu usage-t, ahol 144 fps megvan, de tudna többet, ezért nem kell 100%-on pörögnie.

    3900XT-nél erősebb, kérlek :P (Ha majd novemberben kapható lesz az 5900x)

    NV gyári Shadowplay. Igy nem kell végre 3rd party tool.

    A beépitett instant replay, régóta nagy kedvenc egyébként, még AMD-s karinál kezdtem el használni, ott is valami hasonló a fantázia neve. Mutlis játékoknál, végre megszünt a "most veszek fel, tehát ugyse lovunk semmi szepet vs uh de szep volt kar h. nem vettem fel effekt." Bevan allitva, egy percre és egy bill kombora, mindig kiirja az utolso percet.

    vsync on: Mert ez a hivatalos ajánlás, ha adaptive refresh rate-l megáldott kijelződ van. Az ingame limiterek legtöbbször shutteringet okoznak. Az NV féle fast sync-es megoldás, meg jobb mint a semmi, de azért érezni, h. kiestél a 40-144 range-ből, ahol teljesen smooth tearing mentes gameplay-t kapsz. Plusz Gsync/Freesync esetén nem jelentkezik a vsync negativ input lag novelo hatasa. Hisz minden frame mindig szinkronban van a kijelzovel.

    [ Szerkesztve ]

    Make things work

Új hozzászólás Aktív témák