Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kaci84

    őstag

    válasz Chaser #488 üzenetére

    Ja értem most már mire gondoltál. Azt hittem a %- számításba akarsz belekötni.

    "levezeted nekem, hogy mi az összefüggés a jobb hatásfok és nagyobb terhelhetőség mellett?"

    Nem közvetlenül a hatásfoknak van, hanem, hogy ezeket a drágább tápokat amúgy is eleve jobb mimnőségben és/vagy alkatrészekből építik. Tovább azt nem mondtam, hogy csak a gold és plat tudja ezt, de egyrészt ezt tapasztaltam, másrészt oda írtam, hogy símán. Egy gyengébb minőségű nem biztos, hogy (símán) bírja.

    Felsorolt márkák-r azt írtam "Jó tápmárkák" és nem azt, hogy tökéletes. Illetve odaírtam,,hogy "ezekből is inkább a Gold" és bizony ezen márkák gold típusai elég jónak minősülnek. A végére odaírt Corsair és Seasonic tápok Gold verziói 10 év garral pedig kifejezetten jónak számítanak pl. RM 550X, Focus 650.

    Igen ami bírja a hétvégét az bírja hétközbe is, csak nem mindeggy azért, hogy évekig naponta használod 90%-on vagy csak hétvégén. Ez se szentírás volt, csak próbáltam példát hozni annak aki bizonytalan vagy most nem tud/akar venni tápot hogy ha amúgy is keveset gamel nem kell azonnal vásárolni csak azért, mert hetente pár órát 90%on mregy az amúgy garanciás és jó minőségű tápja.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák