Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz zebra_hun #35768 üzenetére

    az nem is mondtam hogy rossz lenne a 4090, mert tényleg nagyon jó lett, de csak 4K ban adja ki az erejét, és ott is igazából csak DLSS használata mellett, normál módban kb 15-20.% al jobb csak mint pl egy 3090Ti

    szóval aki nem játszik 4K ban, annak felesleges váltania, meg ugye a DLSS is olyan amilyen, nem mindegyik játékban ad használható minőséget, mert van olyan mikor nagyon elrontja a látványt/minőséget.

    -------------------------------------------------------------------------------------------
    nutella1 : nem azért vettem a 3090.et mert nem volt elég a 6900XT, egyébként amikkel játszok mostanában az összes játékban a 6900XT 10-15% al jobban ment, szóval ez inkább vissza lépés számomra!

    De használok sokat olyan programot ami a CUDA magokkal dolgozik, és AMD-n ezt nem ment ezét cseréltem le, mert meguntam hogy mindég a másik gépemet kell ilyenkor bekapcsolni amiben egy 3060Ti volt, de eladtam azt a VGA-t is, a 6900XT meg bolti új(majdnem) árban elment, aprón nem kaptam volna érte csak jóval kevesebbet

    meglátjuk milyen áron jönnek a pirosak és mit fognak tudni, aztán lehet ott kötök ki újra. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák