Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • - = Zk = -

    félisten

    válasz Devid_81 #1866 üzenetére

    Zotac is bontható?! nofene, nem tudtam... :C
    szerk. nabakker, pont ezt a boltot hagytam ki a BF listámból, így már persze másabb a leányzó fekvése... sőőt... főleg ha "ajánlott" a Zotac is, pláne SŐŐŐT...
    am Zotacot kezeli az OC scanner?! MSI AB féle

    hát, az a rálocsolandó "kicsi" nem kevés, közel 3-500 font... nameg, újonnan már szvsz nem ér ennyit a 2080Ti... elvégre 1 éves.. hiába újonnan ennyi... perpill nekem nem ér annyit, hogy.. de igen. a gari az gari.. ezt nagyon is aláírom.. főleg RTX kártyáknál
    (am meg, volt G12-m... H55/H75. én voltam aki telecsipogta a 2080 topikot ezzel anno, ha emlékszel még Rám.. így nem szeretném nagyon ezt a topikot sem ha megoldható :D )

    (#1867) tbw

    ha más nem, akkor visszapattintom rá az Accerelo-t... az 1070-en 3 évig tekert, félgözzel se.. namajd a 2080Ti-on ki lesz használva :C
    de részemről vagy AiO vagy a 3 ventis, alap megoldás... lsd Giga, Asus, MSI... nekem ilyen Aourus és feláras tsai ink nem

    [ Szerkesztve ]

    " Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

  • - = Zk = -

    félisten

    válasz Devid_81 #1866 üzenetére

    juj, ez a Zotac nagyon tetszetős.. na vizet nem is kap, mert én mégegyszer nem veszem vissza a cuccokat, akkor ráaggatom az Accelero-t... kábelem is van már hozzá, anno nem volt ugye :W
    hol van leírva, hogy bontható a kártya garivesztés nélkül?! mert láttam, matrinya nuku

    " Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

  • - = Zk = -

    félisten

    válasz Devid_81 #1866 üzenetére

    hát, beleszaladtam egy vásárlásba... :C
    bidesre ki volt téve egy trusted sellertől a 3 ventis AMP Zotac... mondom ehh... 860... nekem 900at nem ér... erre elfogadta... :Y
    szal kifizettem, remélem a legjobbakat... megpróbálom 750 körül elsózni a vizes Black 2080-am... hátha

    " Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Új hozzászólás Aktív témák