Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • laychi

    veterán

    válasz abéla #4017 üzenetére

    Szerintem egy szóval nem modtam azt, hogy én milyen jó vagy rossz döntést hoztam.
    Eredetileg 2070 Supert szemeltem ki. Ha vissza olvasol a hozzászólásaim közt, akkor láthatod.

    Igen, 1080Ti-t vettem, de az nem azt jelenti, hogy marad is.
    Ha úgy látom, hogy hosszútávon jobb választás egy RTX 2070 Super, vagy majd a 3000 széria valamelyik kártyája, akkor lehet itt még csere a közeljövőben. Relatív jó áron jutottam hozzá, ennyi a történet.
    Azt, hogy a srácokkal összevetjük a kártyák teljesítményét és keletkezik pár off, az szerintem egyáltalán nem annyira negatív dolog, mint ahogyan te gondolod. Ha más is e két kártya közt gondolkozik, mert teljesítményben hasonlók, akkor talán segít a döntésében.

    Azt sérelmezem csupán tőled, hogy az eddigiekben nem igen kapcsolódtál be a beszélgetésbe, most meg megjelensz és eligazítassz, elzavarsz a topikból,mert nekem nem 2070 vagy 2070 Super van installálva a rendszerebe.
    Senkinek semmi problémát nem jelentett az, hogy én itt közzéteszek eredményeket, legalábbis eddig te vagy az egyedüli, aki ezt jelezte, mindezt lenéző/lekezelő hangnemben. :R

Új hozzászólás Aktív témák