Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Siszibatya

    tag

    válasz Pujesz68 #912 üzenetére

    Szia ! :)

    Kiegészíteném Zk fórumtárs hozzászólását .

    Rougekillert futtasd és ha van ilyen bányászvírus úgy tudom ezzel kiírthatod .

    Mindenképpen monitorozd a hőmérsékleteket msi afterburnerrel + hwinfo-val és akkor kiderül. Természetesen oprendszerhez valót 32 vagy 64bites verziót töltsd le - ezt inkább ideírom akármilyen természetesnek tűnik is ez.

    [video]

    Remélem segítettem.

    [ Szerkesztve ]

    Üdv.: Tamás

  • Siszibatya

    tag

    Sziasztok ! :)

    Látva a mostani témát , leírom én hogyan látom a dolgokat :

    A meghibásodás része nem tetszik , ami 3-5% tesz ki .

    Az lenne a lényeg szerintem , hogy aki ilyen kártya vásárlása mellett dönt az RTX széián belül (akár kisterstvér / nagytesó mellett ) , az hibamentesen és bedöglésmentesen tudja használni a gépét és gameljen , böngésszen , filmezzen , dolgozzon vele . ( minden más termékre igaz , használni szertné az ember és nem garanciáztatni bedöglés miatt egy prémium árú és minőségűnek szánt terméket , de egy normál minőségűnél is ez a helyzet )

    Szempont a halkság és a tényleg alacsony hőmérséklet is , akkor épített vízhűtéssel vagy akár kompakt vízhűtéssel is megoldható. Az átlagos 65-70-75 fok léghűtéssel nem vészes egyáltalán .

    A lényeg nem egy szappantartóba kell beleépíteni a rendszert , hanem egy nagyon jól szellőző házba , minőségi ventillátorokkal és megfelelő minősítésű és arányosan túlméretezett tápegységgel ezt megépíteni. ( +150-200W vagy nagyobb tartalékkal rendelkező )

    Szerintem nem kéne annyit rágódni a fogyasztásán ilyen szinten.

    Fogyasztás , hőtermelés összefüggése. Ez kinek mennyire tűnik hatékonynak összességében azt nem tudom. Azt sem mi lenne az optimális , mert ez egyénenként változik . Ez a tervezők dolga / felelőssége szerintem . Voltak forrófejű kártyák ill. procik és lesznek is . ( ócska gyári pasztázás és az idetartozó dolgok stb ) A teljesítménynek ára van . ( nem a szándékos túlárazásra gondolok )

    Nem egy celeron procival működtetett rendszerbe teszik a kártyát azok akik ilyet vesznek. Itt több százezres rendszerekről beszélünk , sőt félmillás - millához közeli / akár ezt meghaladót is lehet építeni . Nézzük az alkatrészek árát amelyek nem éppen olcsó kategóriába tartoznak ezen a szinten és hamar felér ehhez az árszinthez ha ezeket mind összesítjük.

    Itt már a játékra szánt g-synces monitorok árát is figyelembe kell venni , ha valaki ilyen szinten nyomja . Elfogadom ha valakinek nincs szüksége ilyen monitorra és jó neki a sima 60hz . Az egész teljes rendszert kell nézni és figyelembe venni már a kiépítéskor/ tervezéskor és a célt ,hogy ki mire szeretné használni majd .

    Üdv.: Tamás

Új hozzászólás Aktív témák