Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • - = Zk = -

    félisten

    válasz Devid_81 #1212 üzenetére

    Majd dobj egy kis infot, kivancsi leszek mire jutsz a hutessel, en is sokat szenvedtem az enyemmel.
    mindenképp :K
    majd megosztom itt az egész sztorit, egyelőre jöjjön meg a 2 venti és nézzem meg, mit kell még heggeszteni, ha kell :))

    Valoszinuleg a legeslegjobb amugy a CLU lenne a GPU-n de en nem akarnam korbe festegetni azt a marek smd cuccot a GPU-n a baj elkerulese miatt csak, hogy nyerjek meg par fokot
    jogos.
    én am valami olcsót használok.... nem panaszkodom. cpu/gpu még nem főtt meg miatta :C :DDD

    [ Szerkesztve ]

    " Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

  • - = Zk = -

    félisten

    válasz Devid_81 #1212 üzenetére

    a kért infó, gyorsba....
    :C

    megjött a két Vardar F3-120.... 1600on pörögnek, hangtalanul számomra... a 4 venti hangosabb, ami a 7700K-át hűti :C

    gyors eredmények....
    új TR, na ezen meglepődtem... szinte folyamatosan power limites a kártya, van benne kraft, hozza is az FPS számot, frekit is... itt a hőfok 65-66-on ingadozik....

    BF5 multi, nincs power limit, 1875-öt fixen hozza a rendszer 60-62 fok körül...FPS is van...
    BF1 ugyan ez...

    Destiny 2 szintén, 1875MHz, 60 fokon....

    érdekes....
    lehet jövőre még b@szok egy nagy bordát a hátlap helyére teszt képpen, meglátom... most nekifekszem majd meló után az élesebb tesztnek...
    elégedett vagyok? igen... ezt akartam? igen.... ugyan nekem a Noctua ventit javasolták, de... a két Vardar került annyiba, mint az 1 szem X25 Noctua... nyeeeh..
    úgyhogy bővebbet tesztelések után....

    meg majd leírom az egész sztorit, az Accelero utántól, mert az itt kimaradt, csak neked írtam meg :C

    Boldog Karit mindegykinek :R

    " Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Új hozzászólás Aktív témák