Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz TTomax #18799 üzenetére

    Hát, ha valami, a 970 megéri. Lásd alább, mekkora különbség van teszt és teszt között. ;)

    players111: Hát, érdekes teszt, tekintve, hogy szintén C3 tesztet néztem jóval kisebb különbséggel. Itt konzekvensen megvan a kb. 20% (és a végeredményben is annyi), ergo nem maximális grafikával teszteltek. Talán mérvadóbb portált kell nézni, nem olyat, ahol a megrendelő érdeke szerint készülnek a tesztek. ;)

    blu79: A többiben is 20% ebben a tesztben. Anandtechnél ugyanez a játék, amelyet legutóbb linkeltem (és éppen emiatt), full HD-ben, HQ beállítással ref. 970 vs. ref 980: 84,7 vs. 95,7, ami alig 13%-os különbséget jelent. 1440p-en 54,2 vs. 60,7, ami 12% különbség. "Low" grafikával viszont 40,5 vs. 49,0, ami majdnem 21%, tehát az van, amit mondtam: a nagy különbség alacsony grafikával lép fel, tök mindegy, mit írnak oda a teszt elé. Hogy mi a véleményem az izom VGA-jukat alacsony grafikával használó "power" userekről, már megírtam többX. :) A 970 nekem is ideális.

    players111: Egyesek tényleg minden bevesznek 8olvass kicsit feljebb). :((( A 980-akat meg meg. :P Persze továbbra sincs gyakorlati különbség a 2 között (még félrehordó teszttel is csak 40 vs. 50 FPS, biztosan látod a különbséget :B ), miközben a 980 még mindig 1.5X annyiba kerül. Nem azt mondom, hogy nem jó kártya a 980, vagy ne vegyen az ember, csak ne próbálja meg bebizonyítani nekem senki, mennyire megéri. :R

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák