Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    addikt

    Ha 970 akkor csak is a Strix! Nekem az MSI nem jön be, túl kínai műanyag hatása van azzal a sárkánnyal, meg a sok pirossal. Gigabyte felejtős alapból, ezt nem is részletezem.
    Tirexi meg bekaphatja, az is ott ajnározza a Gigát végig, hogy fúúú 60 fok így meg úgy aztán benyögi, hogy tuti MSI-t vesz majd...
    A Strixet meg szidja végig, hogy mekkora szar mi közbe csak 1 fokkal melegszik jobban az MSI-nél pfff..... nem látom a logikát ebben. Az ASUS-ba nem is csak azt kell látni, hogy jaj + 1 fok hanem, hogy baromi jól össze van rakva, jobban mint bármelyik másik, van backplate ami nekem pl nagyon tetszik és hasznosnak tartom meg igényesnek, engem baromira nem izgat, hogy kicsit jobban melegszik. A gépházamba nincs 120 fok mint neki akkora nyomorék.... annyi lóvéból (gyakorlatilag nincs pénz megkötése, bármit megtud venni a gépébe ami éppen kell) nem tud megnyugodni a lelke, nem tud egy normálisan hűtött pc-t összerakni kabaré az az ember...
    Remélem olvassa majd ezt és azt se bánom ha egy videóban reagál rá, kicsit észhez térhetne már.

Új hozzászólás Aktív témák