Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Landon

    őstag

    válasz Tirexi #2507 üzenetére

    A teljesítmény 2db GTX780-al az egy dolog de biztosak vagyunk benne, hogy nem lesz esetlegesen olyan külömbség mint anno volt SM3.0-s és SM2.0-s VGA-k közt (az X800 vs 6800GT-s korszakra gondolok itt)? Pl. tesszelláció minőségében nem lehet eltérés? Meg azt se felejtsük el, hogy ezentúl 'AMD-s' konzol portokat fogunk kapni (amennyiben multi címről/portról beszélünk). Esetleg ez is befolyásoló tényező lehet. Mind két konzol AMD-re épül. És ha jól emlékszem akkor az nV is próbál valami hasonlót implementálni a Maxwell-ben mint az AMD GCN2.0-ja.

    Az nV Boost 2.0 miért akkora bukás? :F Nekem eddig tetszik bár az valóban zavaró, hogy a 'tűréshatárokat' nem egyszerű kitolni még AB-el sem. [Legalább is nekem eddig a forum hsz-ekből ez jött le, hogy hiába állítanak mindent be ahogy kell akkor is vissza vesz az órajelből a GPU vagy csak szimplán meghülyül]

    freestyée:Jövőre sem?! Ennyire azért nem erős a Titán uralma szerintem. Addigra azért biztos az AMD is hoz ki egy 295X-et vagy akár a 390X-et késő Ősszel. Meg azért az nV-nél már igen érett lenne egy architektúra váltás. :F

    [ Szerkesztve ]

    There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

Új hozzászólás Aktív témák