Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Devid_81

    nagyúr

    válasz Devid_81 #119209 üzenetére

    Jelentem kiprobaltam a Playstation Portalt.

    Tapasztalatok:

    1, ha a PS5 is WiFin kapcsolodik az internetre akkor esely nulla, hogy a Portal kapcsolodik.

    2, ha a PS5 lan kabellel van osszekotve akkor a Portal vegre hajlando kapcsolodni egyszeruen amennyiben ugyan azon a halozaton (routeren) vannak a gepek.

    3, Ha mobil netrol kapcsolodik internet megosztassal mindket gep akkor sincs gond, egyszeruen kapcsolodik egymashoz a ket gep.

    4, Ha a PS5 lan kabellel van bekotve es a Portal egy teljesen masik internetre kapcsolododik (router) is letrejon a kapcsolat, mukodik.
    Kerdesre a valasz, igen lehetsz barhol a "vilagon" a Portallal amig a PS5-on van net es a Portalnak is van net addig mukodik a kapcsolat (ugy ahogy, reszletek lejjebb)

    Nah akkor jojjon a tapasztalat.
    1, Tokmindegy mit csinalsz nem fog menni, ne is idegesitsd magad ezzel a verzioval. Valoszinuleg a router beallitasokat kellene kitalalni es mukodne, de...olvass tovabb inkabb.

    2, Amennyiben raulsz a routerre kezedben a Portallal es melle drotozod a PS5-ot akkor is lag parade, eleg durva latency van sok esetben, hang akadasokkal.
    Erzesre kb 15-20FPS ha lehet, jo szaggatos jatek-szeru "elmenyt" ad. (igazabol nem ad de mindegy)
    Nagyobb mozgasoknal fingod nem lesz, hogy merre nezzel, mit csinalj.
    Allopkephez viszont tokeletes...

    3, Lagparade, csuszasok, hang akadasok, elvezhetetlen "elmeny" finoman szolva, hozzateszem nem sokkal rosszabb amugy, mint a 2-esnel leirtak.

    4, Vicc kategoria, amikor azt mondom hogy lag van akkor itt netfuggoen 20-40mp "kesesek" vannak.
    Hozzanyulsz a controllerhez, majd lerakod pihenni, varsz es a jatekban a karaktered egyszer csak elkezd mozogni egy fel perc mulva.
    Majd ha szerencsed van beszakad a kapcsolat, ami amugy sem volt jo semmire sem.

    ;tldr: raklap sz@r ahogy van, kar volt kiadni igy ahogy van, ha szivatni akarod magad akkor hajra, en szoltam ;]

    ...

Új hozzászólás Aktív témák