Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 3.Aragorn

    addikt

    válasz Ciccuka #150 üzenetére

    Hát, egyelőre túl vagyok 5 órányi szerelésen, lényegében atomjaira szedtem a gépet, portalanítottam mindent, a cpu, gpu újrapasztázva, újrakábelezve az egész rig, stb.
    A táp maga igen nehéz, súlyos darab, érződik hogy van benne anyag. A moduláris táp szerelése nem volt bonyolult, meg aztán a Nanoxia ds5-ben bőven van hely a lapát kezeimnek is, szóval nem volt probléma. Mivel az összes nagy kábelt használtam ezért a modularitásból nem származott külön előnyöm. Akinek sok vinyója van, az azért figyeljen, mert összesen 6 sata csatlakozó (4 az egyik vezetéken +2 a másikon) meg 3 ide (1 vezetéken) tartozik a dobozhoz. (Emellett van 2 teljes értékű 6+2-es VGA kábel, szóval bármilyen single kártyás rendszerhez elég lesz). Nekem ez pont elég, de még van egy üres dugaszhely a tápon, így gondolkodok hogy be kellene szerelni még 1 sata kábelt a seasonictől, ha később bővülne a vinyók száma. Nem is értem hogy miért nem adtak arra a helyre is valamit. (ez az egyetlen negatívum amit eddig tudok, meg ha nagyon kukacoskodni akarok, még annyi, hogy a harisnyázott kábelek tövénél, a harisnyázást lefogó zsugorcső nagyon kemény, így ez a rész nehezen hajlik, valószínűleg ragasztott is belülről)
    A kábelek elég hosszúak még ehhez a nagy házhoz is.
    A táp ventiből semmit nem hallani, abban sem vagyok biztos hogy felpörgött-e, de a gomb megnyomása után sem lehetett hallani. A gtx 560-asom leharcolt venti zaja mindent elnyom. :DDD
    Ja és 10 év gari. Egy ideig a táphoz nem kell nyúlni ;)
    A gép pöcre indult, minden fasza :)

    Nem minden vándorút céltalan...

Új hozzászólás Aktív témák