Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cole86

    senior tag

    Szép estét az Uraknak!

    Jó hírekkel nem szolgálhatok, arany ár közelében fog mozogni még megjelenés után is pár héttel, ameddig nem lesz kereskedelmi forgalomban kapható széles körben idehaza, a nagykerek és a kiskerek is le kell még verjék a saját extra felárukat, hiába a 600-700dolláros fogyasztói ára (amcsiban) ,230-240 ezres nettó árakról hallottam nemrég a 1080ast illetően.... :Y :Y :Y

    Remélem azért én tudok szolgálni kedvezőbb árakkal is majd! :U

    A személyes vélemény az ,hogy sokan többet vártak volna a kártyától (mivel nagyon be lett harangozva) ,de azért egy komolyabb előrelépés tett az nvidia, nyilván az AMD oldalról is valami kemény készül, tudnak egymás fejlesztéseiről és nem hagyhatják meglépni a másikat (ezért is jó és kell a piaci verseny mindenképpen) !

    Egy ilyen erősségű kártyát (ahogy egy 980 ti-t is) már nem Full-Hd felbontásba szánnak , ergo 2560as felbontás felett érdemes nézni a számokat és DX12 alatt like this ( 8. perctől érdemes nézni) :P , az a jövő és már minden új game abba az irányba mutat.

    Ilyen áron csak a 980 TI-vel lehet össze hasonlítani, bár ennek azért referencia hűtője van, ami azért meleg és hangos, bárki is bármit mondd, egyetlen komoly előnyre SLIben érvényesül egy zárt gépházban ,hogy nem fűt be..

    Az ára a Costume hűtőknél jelenentősen talán nem fog változni ,de később fognak kijönni és az áruk ennek fényében tovább fog maradni a" természetes" szint felett sajnos.

    Szerintem 980 TI-ről nem is kérdés, nem érdemes váltani, lejeb lévő kártyáknál pedig már erősen meg kell gondolni, mivel a piac beárazza magát nemsokára és nagyon komoly áresések fognak bekövetkezni, főleg a 1070es megjelenése után.. nyilván az újdonság varázsa/aranylázat érdemes kivárni és utána normalizálódik a piac és azt követően a használt piac is, addig meg lesz 1 kis káosz.. :U

    A kérdés csak, kinek kell ilyen vadállat erő.. A fanatikusoknak kötelező darab, az már biztos! ;] :DDD

    [ Szerkesztve ]

    >> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

Új hozzászólás Aktív témák