Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    válasz BReal #8693 üzenetére

    Az 1070 nem overkill 1080p-re. Sot...

    Jatektol fugg, de azert ha valaki az emlitett felbontason szeretne jatszani valoban maximum vagy ahhoz kozeli grafikan folyamatos -manapsag minimumnak szamito 60Hz-ces kepernyon- akkor kell az 1070 ereje, de nem mindenesetben eleg meg ez sem, hogy 60FPS kozelebe vagy az ala ne menjen a masodpercenkenti kepkockak szama.

    4K-ban meg van ami elmegyeget maximumon ugy hogy nincs elsimitas termeszetesen minimum ~50FPS-sel, atlag 60FPS. Ezt a nagy felbontast nem minden jatek eseten eroltetnem... ki kell tesztelni.

    Sokat gondolkodtam, hogy RX 480 vagy GTX 1060.
    Ennek megfeleloen sok tesztet neztem-olvastam, es volt is szerencsem kiprobalni egy MSI Gaming X 1060-as kartya, de a tesztek soran kirajzolodott, hogy az 1060-as (es igy az RX480-as) kartyak teljesitmenye nem elegendo szamomra. Igy adta magat hogy erosebb kell ezeknel.

    Az 1070 jo, 1080 mar tul draga ha azt nezem milyen teljesitmenyre van szuksegem. Titan X(P) meg horror aron van raadasul azt csak az NV-tol lehet beszerezni es USA-Kanada szallitanak csak.

    Az 1070-es sem rossz es megvagyok vele elegedve, mert azt nyujtja amit elvarhato tole, de ha a Volta iden ev vegen jon es jo aron lesz az 1070-es utodja akkor cserelek arra.

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák