Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Menslee

    tag

    válasz giroud199 #15 üzenetére

    A 256-os 13 PM amiről váltottam (új korában) egy br. 502.000 Ft-os telefon.

    Nagyon szép és nagyon jó készülék, nem is vitatom. De nincs rá igazán szükségem hogy fél millával a zsebemben rohangáljak és féltsem mindentől.

    Ami abban nekem kiemelkedően tetszett és hiányzott volna az ebben is benne van, nevezetesen a 120Hz-es kijelző és a lapos keret/kijelző.

    Az már csak ráadás hogy br. 210.000 Ft körül fizettem érte.

    Két és fél dolog van ami hiányzik.
    - e-Sim support
    - IP68 (ez ugye csak IP53)
    - súly (ha hozzászokott az ember a téglához akkor ez a telefon pihe könnyűnek érződik)

    Az eddigiek alapján amitől féltem teljesen rendben van. Nem csinál 13PM szintű képeket, de bőven használhatóak és az akksi is bőven kibír egy teljes napot (megkockáztatom hogy spórolósabban kettőt is).

    Az hogy hardveresen mennyivel erősebb egy iPhone szerintem 2022-ben már irreleváns.
    Az ebbe rakott 778 is tökéletesen megfelel mindenre, nem laggol és nem forrósodik.

    Játszani biztos nem olyan jó, de arra én még mindig inkább PC-t használok.

    Ha szeretnéd megtapizni akkor írj rám nyugodtan. BP-n összefuthatunk :)

    [ Szerkesztve ]

    Minimalism is a scam invented by big small to sell more less.

  • osvatha

    tag

    válasz giroud199 #15 üzenetére

    Részemről leginkább a kíváncsiság, másrészt van pár olyan feature az androidban, ami iOS-ből nekem hiányzik (leginkább a "vissza" gesztus, ip12pro-t nem tudtam egy kézzel kezelni, ezt, pedig nagyobb, tudom), van pár program is, ami csak androidon érhető el, és ami hatalmas plusz a Nothing oldalán, az az akku üzemidő az iphone-hoz képest. Összességében én most úgy érzem, az igényeimnek jobban megfelel a nothing, mint az iphone, ugyanúgy öröm kézbe venni, köszönet a véletlenül hasonlóra sikerült design-nak ;). Persze pld a kamera a fasorban sincs, de az kevésbé zavar, mint amennyire tetszik a nothing. :)

Új hozzászólás Aktív témák