Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bailey

    senior tag

    Sziasztok!

    Van egy olyan gondom hogy frissítettem a gépemet W8-ra, és azóta a NIS 2013 olyat csinál hogy sokszor ha meg akarok vizsgálni egy fájlt vagy mappát akkor nem csinál semmit a program, ilyenkor ha megnyitom azt írja hogy utolsó frissítés több órával ezelőtt volt, de a zöld pipa ott van és látszólag semmi gond, csak éppen nem működik. Egy ilyen alkalommal megnyitottam az eicar tesztoldalt, de semmit nem reagált rá tehát ezek szerint ha órákig nem veszem észre akkor védelem nélkül netezek. Próbáltam a removal tool-al leszedni és újra rakni, ilyenkor pár óráig megy, majd újra produkálja a hibát. Mivel a W8-at úgy frissítettem hogy a 7 beállításai megmaradtak, gondoltam hátha az a probléma, ezért az összes meghajtót leformáztam, majd újraraktam a windowst frissen, letöltöttem az összes win frissítést, majd úgy rá a norton accountból a legfrissebb NIS-t. Ezek után megpróbáltam megvizsgálni egy mappát, de megint nem reagált. Szerintetek mi erre a megoldás azon kívül hogy telepítsem újra naponta a nortont, mert a symantec fórumon is erre a problémára ezt javasolgatják. Ez kicsit gáz mert már sok éve 3 gépes NIS licenszet használunk a családban és eddig meg voltunk elégedve vele, de most egyenlőre feltettem egy 30 napos Kaspersky-t, az megy rendesen. Végső esetben muszály megvennem majd azt, de remélem hogy lesz valami megoldás addig.
    A rendszerem Win8 pro 64 bit.

Új hozzászólás Aktív témák