Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • McLaca

    őstag

    válasz smk17 #2863 üzenetére

    Következő kérdés: mekkora fülessel?
    Mert ha normál (fülméretű) fülhallgatóval (fejhallgatóval), amiben nagy meghajtóegység van kis impedanciával, és nagy bemenő teljesítémnnyel, az zabál, mint a nyavaja.
    Én egy 11,5mm-es meghajtóval rendelkező fülessel használom, 16ohm-os impedanciával, 200mW terhelhetőséggel (hallójáratba dugós, oda még ennyi is sok), így 5 nap alatt éjjel-nappal bekapcsolva merül le, ezalatt kb. 4 órát megy az MP3 lejátszója (6-7-es hangerőn, a 10-es ezzel a fülessel már dobhártyagyilkos), plusz SMS, plusz telefon, plusz net, plusz készenlét...
    Egy normál, 30mm-es meghajtóval rendelkező, 24ohm-os, 1000mW bemenő teljesítménnyel terhelhető füles több, mint 5× annyit fogyaszt, mint az enyém.

    Kbali: nem hiszem el, hogy ennyi embernek bejön a Korda-féle póker ''alányígás''... Én rosszul vagyok attól a vehemens kiabálástól, szerintem rettenetesen irritáló, idegesítő és idétlen...

    Üdv!

    A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

Új hozzászólás Aktív témák