Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • tbs

    addikt

    válasz orbano #5178 üzenetére

    És mi a "meglett" arány..? Mennyit javult ez a metódus-használatod óta? És miből gondolod, hogy a mennyiség egyszer minőségbe csap át? Stb. ;]

  • elmoraan (r)

    aktív tag

    válasz orbano #5178 üzenetére

    Ismerd már fel, hogy ez csak játék a gondolatokkal, lehetőleg még mielőtt összeveszünk... :)
    Különben teljes mértékben értem, amit mondasz, és ha jól olvasom azt, amit írtam, nem csak burkoltan adok neked igazat. De újra leírhatom feketén-fehéren: biztos vagyok benne, hogy az általad elővezetett módon sokkal kevesebbszer pattan le az ember egy csajról az első öt percben, mint a "veszedelmes tekintet" dumával - vagy az enyémmel.
    Ami a többit illeti, szerintem egy terem másik végéből nem sok mindenkiről mondod meg, hogy szépek-e a szemei vagy sem (a szem színe se látszik néhány méternél távolabbról), de nem akarok nekiállni szőrszálat hasogatni, és különben sem vagyok egy sasszem. A kedvességről nem igazán hiszem, hogy kívülről látható, de nem zárom ki, hogy mások ezt is érzékelik...
    Az elméletek szüléséről csak annyit, hogy valószínűleg a saját elméleteimet én fogalmazom meg annak alapján, amit tapasztalok, látok és hiszek. Vagy csak egy öntudatra ébredt hiba vagyok a Mátrixban? A fene se tudja már a mai világban... :DDD
    Ami pedig az utolsó kérdést illeti, azt hiszem rátapintottál a lényegre: lányokhoz nem teóriák alapján megyek oda, ha egyáltalán. Sokkal többre becsülöm a passzív detektoraimat, azokat nem lehet letapogatni :K
    Viszont öt évig utazgattam átlag heti kétszer 3-5 órákat vonattal, és kifejezetten utálok szótlanul üldögélni órákig. Az emberek manapság megfelelően kukák tudnak lenni, ezért kénytelen voltam sokszor én kezdeményezni, és természetesen ha már "valami nő" ( :DDD ) ül az emberrel szemben, akkor persze, hogy ő az első célpont... Persze tisztában vagyok vele, hogy ez nem odamenés, meg ilyesmi, de attól még egész hasznos tud lenni. Mikor mire, persze. :DDD Pl. egyszer egy csajszira megsértődtem (néha olyan nőkbe lehet botlani, hogy elmebaj), ezért inkább a mellettem üldögélő bácsival kezdtünk béketárgyalásokba, akiről aztán kiderült, hogy vadászpilóta volt, még a MiG-15-ös korszakban. Belemelegedtünk a témába, és azt hiszem, egyikünk se vette észre, hogy mikor szállt le a hölgy... ;]
    Kicsit elkanyarodtam, meg biztos nem voltam lényegretörő, szóval: valószínűleg a 200 csajjal már most előbbre tartasz annál, mint amennyihez én életemben odamegyek - a fentieket is beleszámolva (bár azokkal együtt lehet, hogy nem, de nem tudom, nem vezettem naplót).
    Szóval megállapíthatjuk, hogy te nyertél (vagy ha még nem, akkor majd az összesítésben te fogsz), én meg majd a jövőben visszafogom magam, ha hülyeségek jutnak eszembe.

    [ Szerkesztve ]

    "Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

Aktív témák