Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Pala

    veterán

    válasz sagvary #46641 üzenetére

    Egyetértek! :R

    A gond ott van, hogy én fektetnék bele energiát, de ehhez azért kell egy visszajelzés, egy megerősítés, egy kiindulási alap, hogy lássa az ember, hogy érdemes. Sokszor még eddig se jutok el, és nem tagadom, ez eléggé elkedvtelenít. Mert legalább ha a lehetőség megvolna, hogy jön valaki, akiért érdemes küzdeni... akkor mégha el is bukom (pl. nem vagyok az esete), az is sokkal jobb, mint ez a kilátástalan állapot. :K

    orbano: Ez szuper dolog, de valld be, a szót magát könnyebben nélkülöznéd, mint a feléd irányuló érzelmet. :) Jól sejtem? :)

    [ Szerkesztve ]

  • orbano

    félisten

    válasz sagvary #46641 üzenetére

    modern elvek? a párzási ösztön nem annyira modern :)
    szerintem egyébként túlmisztifikáljátok ezt a nőtípus, habitus kérdést. a lányok viselkedése képlékeny. az, hogy valaki kurvás, vagy visszafogott, vagy akármilyen, semmit nem mond el róla, pláne nem felszínes ismeretség esetén. sőt, még akkor sem, ha haverok vagytok. ez mindig csak a párkapcsolatban derül ki, egy adott férfi mellett, minden azon múlik, hogy a férfi mit hoz ki belőle. egy buli kurvájából is lehet kezesbárányt faragni percek alatt. ha bejössz egy nőnek, és hatással vagy rá, elkezd idomulni hozzád. függetlenül a neveltetéstől, környezettől, életkortól, akármitől.
    a vitaindító nő is ilyen. negyedes mellett ilyen. vagy mert nem vonzódik hozzá, vagy mert a viselkedése olyan, hogy nem tud megnyitni egy félénkebb, visszahúzódóbb nőt. ezeket a dolgokat kell kifürkészni egy randin, több irányból is közelítve a nő felé. nem pedig sztereotípiákon, meg küzdelmeken agyalva, hogy érdemes, nem érdemes, hosszútáv, rövidtáv.

    A vér nem válik VAZZE!™

Aktív témák