Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • orbano

    félisten

    válasz akos3 #37276 üzenetére

    "tényleg vmi ilyesmit kéne csináljak amúgy. de nem most. majd egy-két hét múlva, ha nem jelentkezik akk én adom be a törölközőt neki."
    tényleg nem öncélú baszogatásból mondom, de nem érzed, hogy ez mennyire szánalmasan csak egy kibúvó az alól, hogy meg tegyél egy olyan lépést, amitől jelenleg minden testrészed görcsbe rándul, ha belegondolsz, hogy meglépd? Pont a lényegét veszed el egy ilyen lépésnek, és megalkuszol saját magaddal. Ez két hét után csak egy szánalmas kis nyápic vergődése lesz, most viszont még férfi módjára hátrálhatnál vissza, és talán még esélyed is lenne egy értelmes kapcsolatra. De ez a várok még két hetet a sarokban kuporogva és imádkozva, hogy ivsszajöjjön, aztán majd megmutatom én milyen férfi vagyok dolog... lehet, hogy most a parától nem látod ez mennyire nevetséges (a hangnemem ellenére igenis megértem, hogy mit érezhetsz), de ez sajnos az.
    Egyébként meg nem nehéz női oldalról érteni a szitut: nem jó neki most a kapcsolat, de egy nő alapjában fél megbántani a szeretteit. Van bennük valami zsigeri óckodás attól, hogy bármi olyat tegyenek, amire rá lehet fogni, hogy ezzel rosszat okoztak valakinek. Ez kb. olyan, mint amikor egy órát táncolsz egy csajjal, hozzád dörgölőzik, felhúz, végisimítva a karod, rádmosolyogva közli, hogy kimegy WC-re, itt várjam meg mindjárt jön, lenyom még egy csábos mosolyt, aztán soha többet nem látod. Kész. Alapjáraton képtelenek egyenesen elküldeni a francba. Ezt szokd meg, és tanulj olvasni a metakommunikációjukból, az általában mindent elárul. Csak túl kell látni a női fortélyokon, amikkel az ujjaik köré csavarnak.

    A vér nem válik VAZZE!™

Aktív témák