Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alba Game

    tag

    válasz Mister_X #2593 üzenetére

    Jah. Én is "bírom" az ilyen hurrogókat. Tudjátok mit ? Igenis TESSÉK, lehet venni WiiU -t. Én imádom. Rengeteg tökjó exkluzív game van rá, a grafika pöpec, irányításban olyant nyújt, amit egyik más gép sem. valóban nincs rá 500 játék, de (bocsi!) egy másfél éves gépről beszélünk. Ps3? Hát ja. 40k -ért már kapsz. Kis szerencsével pár gamét is utánnad csapnak. De akarsz egy 8 éves rendszert birtokolni? Ps4? Na, ha a WiiU -nak zéró a felhozatala, akkor a PS4 -nek meg minuszos. Jönnek rá sorban az előző generációról áthozozz játékok. Meg megy a mézesmadzag, hogy jön majd ez-meg-az a hiperszuper game. és aki MOST akar játszani? Oppardon, a Ps4 "csak" majdnem tripla annyiban van, mint egy WiiU. De legalább a duplája. A játékok rá? 10-16ezerért. De jó! WiiU -ra meg 6-8k -ért csaknem mindent megkapsz már. talán egy-két game, ami debüt után egy hónappal még 10k fölött van. De ha okosan vásárolsz, akkor az is megvan 10 alatt.
    Engem nem csapott be a Nintendo. Én azt kaptam, amit vártam. Önfeledt, színtiszta játékélményt. sallangok meg majmolás mentesen. NintendoLand, ZombiU, DeusEx, LEGO City, MarioBros, Mario3D, WindWaker, stb. Itt sorakozik tizensok game a polcomon. És nem sokra mondanám, hogy ja-de-megbántam. Neeeem, barátaim. Én nem beszélnék le senkit sem arról (ha már hajlik rá), hogy WiiU -t vegyen. Jó cucc ez, azt adja, amiért fizetsz. Szórakozást. persze, nem ez a legnépszerűbb most. Nem volt meg a kilóméteres hype. kevés a third-party game, néhány komolyabb címet töröltek, az EA kitáncolt a rendszer mellől, stb. Tleg xar ügy. De ezért én nem húznám le, az biztos.

  • SlayerSub

    tag

    válasz Mister_X #2593 üzenetére

    A nintendo új gépet jelent be, de press conference-t azt nem tart..... ?
    :C :C

Új hozzászólás Aktív témák