Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JamesHolden

    aktív tag

    nem tudom szabad e itt chipelés témában írni (előre is sry ha nem), de ha valaki jártas ill. csinált már chipelést attól kérdezném, mert nekünk valamiért nem jött össze: :(

    szóval tegnap vettem egy ilyen masinát ill. szereztem be már előtte külföldről eredeti wiikeyt... (ellenőriztem, nem a netem előforduló hamisítványok egyike)
    odaadtam egy hozzáértő haveromnak aki be szerette volna szerelni ill. be is szerelte
    elvitte, pár óra múlva visszahozta és a wii se az eredeti (wiisports) se a másolt játékokat nem olvasta...
    megéztem én is és normálisan oda volt forrasztva a lapra, minden forrasztási pont stimmelt de mégse működött :(((
    mondta elviszi mégegyszer és megpróbálja újra de most már drótokkal meghosszabtíva forrasztja oda, nem közvetlenül a lapra
    az eredmény ugyanaz, a wii egyből kiírja hogy ''unable to read the disc''... mind a eredeti mind a másolt játékoknál (többet is próbáltunk, az eredméyn ugyanaz volt)
    jelzem a chip kivétele után újra normálisan olvasta a Wii Sportsot!
    lehet hogy a chip lenne szar? elő szokott ez fordulni? vagy mi lehet a gond, nem tudja valaki?
    illetve nem e kell szoftveresen előtte frissíteni a wii-t? (mert ahogy megkaptam, csak pár dolgot állítottam rajt és már ment is a chipelésre...)


    ha ilyenről itt nem lehet témázni, akkor ne válaszoljatok rá, esetleg privibe
    és bocs :B

Új hozzászólás Aktív témák