Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aakos

    csendes tag

    válasz hetyu #231 üzenetére

    Halihó!

    Én nemrégiben 20 ért vettem egy vadi új DS Lite -ot a Vaterán.
    Szerintem ott érdemes körülnézni, mert nagyon sok embernek van nyeremény, vagy ajándék DS -e amit egyáltalán nem akar használni.
    Enyém is teljesen új volt.
    Úgyhogy rögtön vettem is egy fóliát a kijelzőre, meg egy M3 real -t
    így tulajdonképpen 35 körül megvolt. Ez kb a bolti ár, de így "ingyen" megvan az összes játék is.
    Persze a Crimson Red verzió nagyon tetszik, de annyit azért nem ért ;) jó lesz ez a fehér.

    Illetve fentebb láttam kérdést: játékokat ingyen a www.nds-roms.com -ról lehet letölteni, sajnos egyszerre csak egy kapcsolatot enged, úgyhogy az összes lehúzni macerás, de akinek nem kell egyből az összes és nem akar torrentezni, annak megfelel.

    Szerintem nagyon jó kis kütyü, régen is akartam venni, de akkor hirdették ki a lite megjelenését úgyhogy inkább vártam... kijött a lite, de akkor az m3 adapter még gyerekcipőben járt és akkor még egy teljes "set" DS lite + M3 micro + PassCard + Memkártya jó 100-110 HUF lett volna, úgyhogy akkor vettem inkább egy fullos notebookot 350ért :D (ASUS A6J sorozat)
    Viszont a nyáron újra eszembe jutott a kis gép és körbenéztem és mivel láttam, hogy mostmár emberi áron van, hát vettem egyet.

    Én nagyon szeretem a régi konzolos játékokat is és a legtöbb emulátor program nagyon jól működik DS -en... a SNES emun még van mit fejleszteni, de talán egyszer az is kiteljesedik. Illetve sok játékot DS -re is kiadnak.
    Nagy kedvenceim közé tartoztak a Square játékok... a 90-es években rengeteget játszottam velük, akkoriban még a FF VII megjelenése előtt nem sokan ismerték, csak akik fanatikusak voltak ;)
    Hála az égnek egész FF sorozatot végig lehet játszani, mert GBA -ra kijöttek az első részek :)
    De készül a Chrono Trigger DS verziója, amit nagyon várok, mert az aztán kihozta annak idején a 16 bites konzolból a maximumot.

    Nekem a böngésző egyáltalán nem jött be... a telefonomon jobban használható a böngésző és a 3G miatt szinte bárhol használhatom, a DS -hez egyébként is kell wifi kapcsolat, akkor meg már valószínűbb, hogy nálam van a notebook...

    Én zenére sem használom, és nem is nagyon javaslom... a mai telefonok az is tudják és kisebb helyen elférnek... én zenét is inkább telón hallgatok.

    Filmet még nem néztem rajta, mert a konverter program nem ette meg annak az avinak a kódolását amit bele próbáltam tuszkolni... de majd valamikor behúzok egy dvd -t, mert azt megeszi, és megnézem, hogy milyen.

    Szerintem elfér az ember életében, nekem sem arra van, hogy éjjel - nappal ezt nyomogassam, van életem is, de néha egy kis játék nem árt és akkor kéznél van. :)

    Üdv:
    Aakos

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák