Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ndruu

    MODERÁTOR

    Jégkokó #867 : próbálj meg írni egy e-mailt az oldal szerkesztőinek (mobilshow) ők biztos tudják... én szöveg alapján nem jöttem rá

    adalbert1 #868 : Another remix has surfaced by Buena Vista Social Club and instrumentals have also shown up by The Twelve Girls Band and The String Quartet. Popularized by television commercials, it holds the record as being the highest selling song on Apple's iTunes music store. In late 2003, the song was used in advertisement for the movie ''Peter Pan''. It has been noted by David Raposa of Pitchfork that ''Speed of Sound'', the first single from Coldplay's third album X&Y, bears some similarities with ''Clocks''
    valószínűleg innen ismerős neked... a Twelve Girls Band-nek van egy száma Clocks címmel ami ugyanez, de ők ha jól tudom, akkor a Coldplay-től vették az ötletet... elég sok reklámban feltűnik ez a zongorarészlet (mint ahogy azt a wikipedia is írja...), de talán a Buena Vista Social Club-nak is van ilyen száma (iTunes-on nem találtam...)

    tonyo #869 : írj egy mail-t a retek klubnak vagy méginkább a kókusznak és kérdezd meg tőlük, hogy mit vágtak az összeállítás alá, mert így elég nehéz rájönni...
    2-3 napon belül biztos fognak válaszolni, nekem cooltv-nél egyszer már bejött, gondolom máshol is működik a dolog...

    szatocs #870 : [link] ha erre gondolsz, akkor a megoldás a kommentek között ott van;)
    itt is itt van : [L]http://www.reklamadatbazis.hu/e107_plugins/lyrics_menu/lyrics_song.php?l_id=1529[/L ]

    [lAyCsI] #873 : sztem nem jól értelmezted a szöveget... ''you beautiful, just like an angel'' talán inkább ''you're beautiful, just like an angel'' de így se tudom... egy részlet segítene belőle, de gondolom nem rohantál a felvevőhöz rögtön...

    remélem tudtam segíteni, ha nem, sorry

    Harrrr!!!!

Új hozzászólás Aktív témák