Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • endless1984

    csendes tag

    Sziasztok!

    A hiba a következő,amellyel szembesültem.
    Bekapcsolom a gépet, elindulnak a ventilátorok, felvillannak a ledek, és egyszer csak körülbelül 2 mp után leáll minden, aztán hirtelen újraindul, és megint leáll és újraindul...a végtelenségig menne...közeben nincs videó jel.
    Ami biztos: nem táp hiba, mivel cseréltem már tápot, és ugyanez a szitu.
    Nem RAM hiba, mivel cseréltem azt is...
    Nem, beragadt power gomb szitu, mert próbáltam a csavarhúzós tüskés indítást is...

    Egy észrevétel: ha lehúzom a proci melletti ATX 12V nevű négy eres (2 sárga 2 fekete) csatlakozót, nem indulgat újra, folyamatosan pörög...visszadugom, ismét ezt csinálja - DE HANGSÚLYOZOM NEM TÁP HIBA!!!

    Én alaplapra gondolok...
    Valami Gigabyte márkájú alaplap benne egy dual core-os proci, sajna nem emlékszem a részletekre, mert nem az én gépem, viszont pár napon belül életre kéne lehelni!!!

    Pls. aki tud, segítsen!!!!

    Köszi:
    Feri

  • endless1984

    csendes tag

    válasz Dänielsson #8619 üzenetére

    Köszi a tippet, ellenőrizni fogunk mindent...bár kipróbáltam több táppal is, a táp tuti kizárva
    Szerintem egy új alaplap vásárlása lesz a +oldás, csak nem tudom milyet vegyünk!
    Gigabyte ennyire ratyi márka - vagy csak nálunk ilyen szerencsétlen a történet?
    Hozzáteszem a garancia 1 hónapja járt le.

    Pár hete is produkálta az újraindulgatós hibát, akkor egyszer csak abbahagyta, és jó volt ...
    Most végképp meghalt.
    Teljesen szétszedte, kizárásos alapon indítgattam el a gépet, és egyedül ez a 12V ATX csati körüli történet bizonyult irányadónak.

    Nem egy gépet és problémát láttam már, de most lövésem sincs...

Új hozzászólás Aktív témák