Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • batman.

    senior tag

    válasz t-joco #39955 üzenetére

    Amennyiben abszolút monopolhelyzetben van a cég, akkor ki vagy szolgáltatva. Nekik elsősorban az az érdekük, hogy pénzt termeljenek, te pedig nem szeretnél sokat költeni, de csendes géphez ragaszkodsz. Nem biztos, hogy ez a két elképzelés találkozni fog. Én azt javaslom, válassz alternatív megoldást. Pld. menj át egy másik településre szervizeltetni, vagy keress itt az aprón „szervizt” a közeledben.
    Tesztpadon/asztalon beüzemelve lehetne korrekt választ adni, de ha ragaszkodsz ennyi infóból válaszhoz akkor IGEN. Az alaplapcsere megoldja a problémát, (ha jó a tippem) de ha egy másik belépőszintű alaplapot választasz, akkor az esélyed egy hasonló problémára magas. Garancia általában 3, de van ahol csak 2 év. Egyébként ilyesmit nem nagyon vesznek át „gariba”, főleg, ha a szervizes nem hallja. Arra még számíts, ha garanciáztatni akarod, elküldik a nagykerbe/forgalmazóhoz, ott pedig cc. 2 hét mire sorra kerül, erre rászámolod az utaztatás idejét, és minimum 1 hónapig nincs alaplapod. Utána esetleg visszakapod a lapot, hogy minden teszten átment, nem hibás. :( De ki is cserélhetik.
    Remélem azért picit segíteni is tudtam. ;)

    Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

Új hozzászólás Aktív témák