Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CWorm

    aktív tag

    válasz n0tr3adY81 #31008 üzenetére

    Köszi a tippet.
    Egyelőre nem tudom mi tévő legyen az új fejlemények miatt. Pár napja már az újratelepített régi konfigomat használom, amíg az újat nem tudom. Ma feltettem a Diablo 3-at, és minden egyes indításánál hasonló pattanó hangot ad ki a hangfal. Nem pont olyat, mint az új gép a GTA indításánál, de azért pattan. A különbség a kettő hibajelenség között, hogy ez a játék minden egyes indításakor megtörténik, nem kell hozzá ki- és bekapcsolni a gépet. Különbség még, hogy ez alatt a pár nap alatt sosem láttam a billentyűzet ledjeit indokolatlanul bekapcsolni, mint a másik gépnél. Tovább ha leállítom, ennél nem jön ki furcsa "szélhang" a hangfalból. Az egyetlen hasonlóság, hogy már ez is pattan. Újratelepítés előtt sosem pattant. Nem értem, mitől lehet.
    Pont akkor (=aznap) keletkezett volna valami baj az elektromos hálózatban, amikor beüzemeltem az új gépet?
    Az egyetlen különbség az újratelepítés előtti állapothoz képest, hogy most Win8.1 helyett Win10 van rajta. (Meg a másik gépen is.) De az furcsa lenne, ha ez lenne a felelős a jelenségekért, főleg a kikapcsolás utáni szélfújásért. A végén tényleg meg kell néznem egy szünetmentest... De előtte még azért megpróbálom azt, hogy a lakás másik sarkába átviszem az egészet és ottani konnektorba dugom a dolgokat...

    Félig ember, félig medve, félig disznó

Új hozzászólás Aktív témák