Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • yagami01

    aktív tag

    NFS Nitro easter egg:

    Szerintem a játék este és borús időben, nappal a leghangulatosabb, úgyhogy ezt még itt hagyom.

    Amúgy szerencsére redditen is felvetették már, hogy hol van a játékból a rock és a régebbi részek stílusa, ami sokkal jobb és változatosabb volt, mint manapság. Persze jöttek olyan válaszok, hogy némítsuk le és tegyünk alá mást, a zenének illeszkednie kell a városhoz és a metál nem illik bele, a mai trendek mások és annak kell megfelelni stb. Szerintem a zenének inkább az NFS-hez kellene illeszkednie és ahhoz a korszakhoz, amit ezzel a résszel megint csak megakartak idézni, nem holmi "trendekhez". Ráadásul szerintem a környezethez is illeszkedett volna. Már hogyne illeszkedett volna, mikor a Carbon és UG részek is hasonló környezetben játszódtak. Plusz az éjjel/nappali váltást és zenestílus váltást sokkal jobban és hangsúlyosabban véghez lehetett volna vinni egy régebbiekhez hasonló szintű zenelistával. Na, de ezeket egyiket sem fejlesztő írta, szóval reméljük elgondolkodnak rajta azért.

Új hozzászólás Aktív témák