Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • yagami01

    aktív tag

    válasz SH4D0W2011 #104 üzenetére

    Nincs mit! :) Igen, ezek IGN videók, lehet ezeket is megnézegetem.
    Panthaa videója alapján pár tapasztalat:
    - Na ez a kezdés más sokkal jobb. Valószínűleg ez a legeleje a játéknak. Először bemutatja a dolgokat, majd egy olyan kezdést láthatunk, mintha Most Wanted-ben lennénk... a kamera felül van, mint MW-s bejátszásnál és "5 nappal ezelőtt". Ez jó ötlet volt. Ahogyan az is, hogy először éjszakai versenybe dob a játék. SOKKAL hangulatosabb, mint nappal és nagyon a régi részekre emlékeztet. Ezek így hatalmas plusz pontok. Polestar-os kezdés is jó ötlet - ez is MW-s hangulatot teremt, ugye ott a BMW-vel kezdtünk.
    - Ugyan úgy elveszíted az autód, csak máshogy. Az itteni bejátszás viszont aránylag jól nézett ki. Mindenesetre sokkal jobb volt, mint a 10 perces videóban.
    - Ugyan úgy egy csaj jön érted... csak máshogy. És persze mindezek sokkal sűrűbben és előbb zajlanak le, mint MW-ben. Látszik, hogy onnét merítettek. Ami engem nem zavar, de ez a csaj és a karakterünk itteni kinézete igen. :D Ja és késik a felirat.
    - Előzőt javítva, négy autó közül választhatunk, előző videóban hármat láttam.
    - A térkép nappal eléggé világos. Mármint... majd meglátjátok, nekem ez a design annyira nem jön át.
    - A legális versenyeknél valahogy tényleg elfog a ProStreet érzés, de lehet csak a tudat miatt, hogy mégis NFS-el játszol. Viszont ez jó.
    - Ezzel a csajjal nagyon Mia-t szeretnék megidézni, de szerintem nem igazán fog sikerülni.
    - Elvileg a zene (stílus?) is változik a napszak hatására. Ez jó ötlet.
    - Ezzel a csapatos dologgal, hogy vannak veled mások is a versenyben... éjszaka picit Carbon-érzést ad. Ehhez persze nagyban hozzájárul a város is.
    - Az éjszakai térkép sokkal jobb.

    Ajánlom a videót. Ez alapján már elég ígéretesnek tűnik és talán tényleg kapunk végre egy jó NFS-t ami valóban hajaz a régebbi ( UG-Carbon ) részekre. Sajnos a zenét nem nagyon hallottam az állandó pofázás miatt, de reméljük nincs vele baj és illik hozzá. Főleg itt az éjszakára gondolok. Egy-két jelenetet meglehetett volna csinálni jobban, hangulatosabban, a sebességérzet is lehetne jobb és a rajtindító lányok - főleg a videó után - még mindig nagyon hiányoznak. De talán ez jó lesz.

Új hozzászólás Aktív témák