Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TTAnonymous

    csendes tag

    Sziasztok!

    Ha esetleg még mindig lenne olyan aki ezzel az android logónal lefagyással küzd mint én annak egy kis segítség pluszba másik két hozzászóláshoz. Egyik, másik hozzászólás. Mint a kettőt böngésztem, csak sajnos jó néhány dolog elavult már ezekben, például már nem élő hivatkozások, vagy frissült szoftverek amikkel már nem lehet ezt megcsinálni. djalienecskenek írtam egy üzenetet hátha tud segíteni, szerencsére tudott.
    Személy szerint én az ő cikkén mentem elejétől a végéig, a 3. pontban leírt fájlnál akadtam el leginkább, ugyanis abban már nem található meg a számunkra megfelelő Eclipse. Tehát ez a fájl szükséges hozzá, valamint nekem driver problémáim voltak. A rendszer Windows 7 32bit, de egyszerűen nem ismerte fel, külön letöltött driverrel sem, miután nagyjából 3 napig Windows Update futott a gépen, láss csodát kikapcsolt állapotban rádugtam a GPS-t ami bekapcsolt és a Windows Updateről letöltött minden szükséges drivert, ezután minden tökéletesen úgy volt és ott volt ahol azt a fent említett hozzászólásban leírtak. Tökéletesen működik most már, köszönöm nekik a segítséget!

Új hozzászólás Aktív témák