Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • amargo

    addikt

    válasz axioma #119 üzenetére

    alapjában véve próbáltam olyan érvet hozni, amit a laikusok is megértenek, elismerem, hogy nem tökéletes, de pont a lényeget lehet látni. Ha már annyira por mániátok van, akkor érdemes lenne a fizikai részébe is belegondolni.

    Igen, a radiátor keringtet azaz kerinteti neked a port is (ha már valaminek mindenképpen kerintetnie kell). A padlófűtés pedig sugárzó hő azaz sugározza a hőt. Azért ezen érdemes lenne elgondolkodni. Tehát a jobban keringető radiátorod nem zavar, de az elenyésző mértékben elméleti síkon keringető padlófűtésnél zavarna? Azért ez viszonylag elcseszett egy logika, nem gondoljátok? Vagy valami más logika is húzódik a háttérben csak így éjjel már nem sikerül gondolkoznom?

    Nálunk is a legtöbb helyen laminált van, nincs vele semmi gond, szeretjük. Rokonomnál van tényleg baromi szép és vastag fa padló burkolat (meg márvány is, na az baromi hideg, ha nem megy a padló), mivel tudták, hogy ilyen lesz ezért a padlófűtés is így van méretezve, teljesen jól működik igaz van mellé falfűtés is kiegészíteni.

    Hozzáteszem én tökéletesen elfogadom, hogy valaki nem szeretne padlófűtést, főként ha azok nem a téves információk mentén kialakult képek miatt jött létre.

    Én pont ugyan így vagyok a klímával nem szeretnék, mert fehér, ha ez nem elég, akkor hangos is, ha ez sem elég, akkor csak mert nem szeretnék. Viszont nem akarok másokat meggyőzni ezekkel az érvekkel.

    “The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

Új hozzászólás Aktív témák