Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gorbep

    senior tag

    válasz Polllen #39961 üzenetére

    Mert rossz helyen keresed... ez egy indirekt rendelkezés. Úgy hiába keresed, hogy a HMKE-knek havi szaldó lesz... A Smart mérővel rendelkező fogyasztók 2024.01.01-től kikerülnek a profilos körből függetlenül attól, hogy van e HMKE vagy nincs, és velük a Smart mérő adatai alapján HAVONTA KELL ELSZÁMOLNI...

    Nagyon reméltük, hogy csak kimaradt egy sor, hogy "kivéve az éves elszámolást kérő HMKE-k".... de én is azt az infót kapom mindenhonnan, hogy ezután a cirkusz után, jusztis havi elszámolásként kell ezt értelmezni... talán nem volt szándékos, de ha már a szakma így felhergelte magát rajta, és teletrombitálta vele a médiát, a polgárokkal lenyelette ezt a gombócot, nem fogják javítani... addig sírtunk miatta, amíg önbeteljesítő jóslat lett... :(((

    Pont mint a nem lesz többé ársapka, erre a rémhírre 2,5x-re nőtt a fogyasztás, mindenki pánikvásárlásba kezdett, 1 hét alatt összedőlt a logisztika, és meg is szűnt az ársapka... a MOL, meg röhög a béna polgárokon, hogy elintézték neki, csupán mert nem gondolkodnak...

    Én még emlékszam az AgroBank csődjére... de hát ilyen az egységsugarú felhasználó...

    Tudtommal 2 éve minden HMKE Smart mérőt kapott, bár nálam csak teljesítmény bővítés volt, a HMKE miatt már én is Smart mérőt kaptam februárban...

    [ Szerkesztve ]

    - Micimackó! Hogyan betűzik azt, hogy szeretet? - Sehogy Malacka, azt érzik .......

Új hozzászólás Aktív témák