Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bobace

    őstag

    válasz szilacus #267 üzenetére

    Hát 2 ponttal valóban nem vagy túl acélos. Nekem 4 pontom van, 2 gyerek miatt, de szintén Debrecen, ez a meg lehet próbálni, de kérdés, hogy érdemes-e kategória, igazából pár száz, esetleg ezer család kap egy körben támogatást egy régióban az egyes kategóriákban. Én még mindig nem bírtam eldönteni, hogy egyáltalán fogjak-e bele, vagy az 50%-os. Hosszabb távon ez utóbbi jobbnak tűnik, de a másiknak persze előnye lenne, hogy nem kell bele pénz, így mint rezsibe besegítő dolog az is legitim lehet. Illetve mivel a fogyasztásom nem túl nagy még, ezért kellene bele saját pénz, hogy tegyek fel napelemet saját kontóra. Azt meg esetleg elszámolni az 50%-osra, ha lehet (teljesen különszámlázva meg minden).
    Ha van időd és energiád a pályázat elkészítésére, akkor meg lehet próbálni, ha nem sikerül, akkor meg az 50%-os. Mási kérdés, hogy meddig ülnek vajon a beadott pályázatokon.. Mert ha minden nagyon lassan őröl, akkor még az 50%-osról is le lehet csúszni... Szerintem ahhoz a papírokat érdemes beadni jövő ősszel, hogy ha bukik is az ember valami miatt, akkor még egyszer be tudja adni legalább. Szóval szoros.

    Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

Új hozzászólás Aktív témák