Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • longwild

    aktív tag

    válasz kcsa #768 üzenetére

    Már 12 terméket rendeltem onnan. Ha azt is beleveszem, hogy munkatársaimmal összefogva más adta le a rendelést, akkor bőven 30 rendelés felett járok. Volt ebben minden, de főként elektronikával kapcsolatos cuccok: arduino, saleae copy, vezetékek, vezető ragasztók, szenzorok és mindig mindent megkaptam és működnek a mai napig! Munkatársamnak van kerti öntöző rendszeréhez szelepek (itthon 15e Ft-ot mondtak darabjára és kellett 8, odakintről 30 volt cakk-pakk), autodiagnosztikai oszcilloszkóp stb...

    Miért ali? Mert ha Kínából jön a cucc, akkor ugyanazok az eladók vannak ebayen is, a termékek is ugyanazok, csak az ebayen valami miatt (gondolom jutalék v ilyesmi) kicsit drágábbak. Persze, ha USA, ausztria, franciaország, UK a lelőhely, akkor ebay. Ha kína, akkor ali.

    Még1: nincs nagy tapasztalatom reklamációkkal, de ahogy olvastam, hallottam alin az esetek 99%-ban a vevőnek adnak igazat.

    Általános szabály, hogy a telefonod kamerája előtt bontsd a chinese csomagokat és onnantól kezdve teljesen védve vagy.

    [ Szerkesztve ]

    szoftver szakmabeli && Beverly250

Új hozzászólás Aktív témák