Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csongi

    Topikgazda

    válasz NYPD #25409 üzenetére

    Burgman bazissal tapasztalatom nincs.
    Mosqito forumtarsank sztem van. Szivfajdalom nelkul megtekerik az orat. Ezeknel az evjaratoknal tipusoknal meg sima ugy. Eleg regota csinaljak, ismerik a tipusokat. Ez melletuk szol.

    Amit korabban leirtam az ide is igaz. Plusz ehhez a tomeghez az elso fek magaban picit keves.(K7 mar dupla tarcsa es 14" kereket kapott elol)Erdemes ezeket felujitani gondolkozas nelkul. Digitalis fek sajnos buntet. A lapos villszaszog kicsi kerek, es a digitalis fek, kivallo kombo az elcsuszasohoz.
    Megint a baratomat hozom fel peldanak.
    A balesete utan eljott, hogy csereljunk tarcsat. Ezen felul persze az egesz nyerget rendbe tettem. Kovetkezo talalkozasunkor annyit mondott, ha ilyen lett volna a fek, akkor szerinte nem taknyol el.

    Furomuvet is rendbe kell tenni. Kis kerek, rovid villa utak.
    A Jo az meg allapot, kb itt mar szar. Vagy bakkecske lesz, vagy nyaklik kanyarba, de elvezhetetlen lesz.
    Nem mendemonda. Egy valoban jo futomuvel egy teljesen mas motor lesz ugyan az a masina.Persze ez megint penz es igeny kerdese.
    Paran mar megtapasztaltuk itt a forumon.
    Ezeknel kisebb a tures hatar. Ahogy korabban irtam,egy 50% futomu, itt mar hirtelen atesik szarba.
    Es a legtobb piaci vas, kb ilyen vagy rosszabb allapotba van.

    Alacsony robogo, hajlamos fennakadni.
    Elektronika japanos, de azert itt is elofurdulnak hibak.
    Olajccsipegest, megvan. Henger szett csere ha eljon az ideje. Lehet vas huvelyezni de hamar elkopik, vagy azt nicasilozni. Egyik sem lesz kedvezo arban. Ez van.
    Mint minden motornal, olaj fontos szerepet jatszik.
    Sajnos Olaszeknal ezekre nem sokat adnak, legalabbis ami bekerul. Annak zome kapott mar az elettol. Ami igazolt jo allapotu, azt otrhagyjak leginkabb, mert ott is megkerik az arat. Es az a kereskedelmi resbe nem fer bele. Ott se adjak oda 1000 euroert.

    De nagyon sokan bemutattak ezt a vasat, rengeteg info van rola. Burgman forumura regisztralj, ha mukodik. Ott aztan van info rendesen. Nekem is sokat segitettek anno.

    T1000. Orulok ennek :), es igy van tapasztalat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák