Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyogo83

    senior tag

    válasz DigitXT #22632 üzenetére

    Sogorom 2-3 honapja fektette el a Madisont, Merci piroson atment ele es kicsuszott a robogo eleje fekezesnel. Szerencsere sebesseg nem volt nagy, kb majdnem allo tempoban dolt csak el.
    Tukor letort, meg a labtartonal/fejidomnal latszodtak az eleknel huzasnyomok, szoval azokat az elemeket cseresre kellett venni.

    Vegul valami 120-130k-t kapott kp-ban. Abbol bontottan/fenyezve meg lehet csinalni, de ha ujban gondolkodsz, akkor bszhatod, mert kb idomonkent 50-90k-val kell szamolni :(((

    Mivel torni nem tort semmi, se tartofulek, igy kapott egy masik tukrot, aztan csokolom.

  • Vismajor01

    addikt

    válasz DigitXT #22632 üzenetére

    " A tényleges kifizetést viszont semmilyen törvény nem szabályozza, így a biztosító hónapokig elhúzhatja az ügyet. Oda kell figyelni, és tartani a kapcsolatot, mert a biztosítási ügyek elévülésének lehetősége is benne van a pakliban."

    Nah igen..

    Március 7-én a külső sávban haladtam a SMKP robogómmal, amikor a belső sávban lévő passatos úgy döntött, bekanyarodik jobbra.

    A vétkességet helyszinen elismerte, sárgakék lapot kiltöltöttünk, személyi sérülés nem volt (Full protectorban voltam).
    Sajnos nem tudta megadni a biztositója adatait a csóka, mert céges kocsi volt. Aztán b*szott rá, szóval MABISZ-tól kellett kikérnem, igy 20 nap is eltelt mire bejelentettem a károkozást. (Károkozó nyilván nem jelentett be semmit). Ehhez képest gyorsan, 3 napra rá, tehát március végén kijöttek kárfelmérni. Lefényképezte a kárfelmérő a motor minden részét (full baloldal sérült, 50-el kaszált el, végig a baloldalán csúszott), a protektoros ruhám(szakadásait), sisak sérüléseit. Számlám egyedül a sisakomról volt, akkor volt 2 hetes, 46 ezer ft volt. A robogó egyébként lábon jött el, a kormány ált csálén de csak a kormányrúdon kellett kilazitani a csavart és megigazitani.

    Aztán rá pár napra irtak is egy emailt, hogy 94 ezret fizetnek. Nem kell nekik semmilyen számla, ennyit utalnak és kész. Én ezt elfogadtam, tekintve 150 ezerbe volt a robogó amikor vettem.

    Tehát április 15-én tették az irásbeli ajánlatot, én azt még aznap kinyomtattam, aláirtam és visszaküldtem.

    Harmadik ügyvédi felszólitásra, A MAI NAP! Kaptam meg a pénzem. Augusztus 15-e van. És ha nem lenne ismerős ügyvéd, még mai napig ülnének rajta.

    Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

Új hozzászólás Aktív témák