Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    nagyúr

    válasz Burt1793 #20713 üzenetére

    Kellően gyenge... nyehehe. Amúgy ez még a régi modell, nagyfülű, csúnya.
    A blokkja viszont 1:1 Yamaha, szóval az legalább rendben van. Azt mondja,
    óra szerint 100-at megy, az hihető. És azt is, hogy 80-nál kényelmes: ez is.
    Én a 180-as Yamahával utaztam kényelmes 90 körül (valós, SpeedoHealer).

    Kizártnak tartom a 8 literes tankot. Bár régebbi modell, meg picit változott a
    segge, de 12L lesz az, más kérdés, hogy nem egyszerű rendesen telerakni:
    valószínűleg a cikkírónak sem sikerült még, és az első csattanásig rakja.:DDD

    Ja és, ha már végigkommentáltam a cikket: kapható komplett átalakítószett,
    amivel a tükrök lecserélhetők az új generációsra. Egész baráti árban, sokkal
    olcsóbban, mint mondjuk az indexek ára lenne magában. (Röhejes, de tény.)

    ami hiányzik, az az erőtartalék
    Hát erról van nagyba' szó, méghogy kellően gyenge. Na ne röhögtess.:R

    lehet, hogy egy 400-as Madison lesz az utódja
    Szerencsétlen...:))

    https://hardverapro.hu/apro/ibike_mono_adventure_3000w_sok_extraval_elado/friss.html

  • nyogo83

    senior tag

    válasz Burt1793 #20713 üzenetére

    A dobbal igazad van, ott tud a lecsapodott para kifolyni, cserebe ott kezd el eloszor rohadni :D
    Ami a tukroket illeti, tenyleg gaz, sokszor pont az autok tukor magassagaban van, figyelni kell a kocsisor kozott.

    A sebesseggel kapcsolatban. Akar hiszed, akar nem, siman megy neki a 100-as utazo valosan, ugy hogy nem uvolt a motor. Az enyemmel a vege 130km/h volt ora szerint, de azt nem is akarja senki tartosan.
    Nyilvan nem arra valo, hogy 100km-eket letolj ilyen utazoval, de hogy agglomeraciobol 20-25km tavrol ilyen sebesseggel az arra alkalmas utakon begyere, nem okoz neki gondot.

    Az orarol annyit, hogy kb 5-8km/h korul csal a felső tartományban(gps-el mérve) es amikor az M2-n vagy 90-es korlatos foutvonalon mentem vele 90-100 kozott, akkor kamion nem akart letolni, hogy utolert volna. Más robogómnál ehhez óra szerint 110 kellett minimum, annyit csalt.
    A tobbit meg leszartam, elozzon meg ha sietos.

Új hozzászólás Aktív témák