Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz Burt1793 #19019 üzenetére

    Mit érteszt pizzafutár mód alatt? Piroson át, egyirányúba szembe, árkon-bokron?
    Mert akkor kösz, de nem.:D De ha csak azt, hogy eléggé "pofátlanul", nagyjából
    még a szabályok adta kereteken belül, akkor megcsinálom neked, rendszámmal.
    Mert bár nagy a Madison, forgalmi fennakadás ritkán volt vele... Nagyon sűrű hely
    persze kifoghat rajta és előbb megy el ott egy Jog, ezt volt szerencsém tesztelni,
    de amerre én járok, tágul a világ... Izé: ott nincs ilyen "dugózós" problémám.:R

    És nincs az az isten, hogy 2T vassal járjak. A 4T 50-et meg már leírtam milyen...
    Elég az hozzá, hogy a Petőfi hídra 30 km/h-val tudott felvánszorogni: életveszély!
    Tabánban meg folyamat toltak le az autók, hiába érte el 100 év alatta a 60 km/h-t
    óra szerint. Mondom, egy 2T már pörgősebb, erősebb, de az nem kell. Szóval az
    én kis mikrovilágomban a robogó (amit hajtanék) 125-től kezdődik, de inkább 250,
    mert nem tudom azt mondani, hogy akkor kizárólag városhatárig, s soha 90 km/h.
    Igazából az első motorommal is ez volt a bajom, hogy toltak le vele. Zavart, na!:B
    Veszélyesnek érzem, hogy nem tudom felvenni a forgalom ritmusát: a Cygnus kb.
    elég volt már erre, csak azokban a bizonyos szituációkban kellett észnél lenni.:B
    De akkor nagyon. És mivel a váltója is gatya volt, néha játszottam sorfeltartósat...
    (Mondjuk azóta is itt van a Dr.Pulley könnyített görgő, kíváncsi lennék, mit tudna.)

    Grillo: majd megdumáljuk, most egyelőre lesz*rom a motorkám, van más a listán.
    A kocsival viszont még jól meg is bírságoltak (helyesbítek: pótdíjaztak, LOL), mert
    egy meeting közben nem tudtam az SMS-t újra küldeni, hogy még ugyanott állok!
    Röhej a köbön, de így jártam: ez így drága parkolás volt, az egyszer ziher.:))
    (Állok egy helyben 265 Ft/óra díjért több, mint 6 órát: ehhez 3 db SMS ugye, ami
    3x115 Ft extra sarc. És mivel közben volt fél óra kimaradt szakasz 3445 Ft bünti.)

Új hozzászólás Aktív témák