Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • draco31

    veterán

    válasz Zsocy155 #25987 üzenetére

    Na ezt nem tudom. Az az igazság, hogy tesóm nevén van két kártya, mindkettő 2011. 12. 23.-án lett vásárolva, az egyikhez még akkor lett hozva egy 1800-ás Nokia, a másikhoz pedig idén januárban egy Sony Tipo. Értelem szerűen a 1800-áshoz akarunk kihozni mobilt, csak az én feltöltős kártyám fog belekerülni, és az előfizus kártya marad a 1800-ban. Ez egyébként BM-es flotta csomag, vagyis mindkét sim oda tartozik. Ha jól látom az árlistát, akkor az alap csomagos árakat nem nézhetem, mivel ez csak új előfizetés esetén érvényes, hosszabbításkor Maximalista-Tudatos-Felfedező a választék. Így kénytelenek leszünk netet is kapcsoltatni a 100Mb-osat, ami nagyon nem lesz kihasználva. Ja és igen, részletfizetéssel akarunk készüléket hozni, konkrétan egyenlőre az LG Optimus L5 II van kiszemelve. Vagy rosszul értelmezem, és lehet majd az alapcsomagos árakat is nézni? Tegnap beszélni akartam az ügyfélszolgálattal, de 1 óra után meguntam a zenét hallgatni. Csak azért érdeklődöm, hogy tudjak mire készülni.

    ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

Új hozzászólás Aktív témák