Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SOAD19

    addikt

    válasz SOAD19 #322 üzenetére

    Először is Nimrod: azért köszi! :)

    Tegnap visszavittem ezt a Grangers impregnáló sprayt az üzletbe, és elmondtam a problémámat az eladónak. Ő kérdezte, hogy biztos, hogy vízlepergetős kabátom van, amin akartam használni, és már egyből kérdezte, hogy ugye biztos van vagy 3-4 éves a kabátom (igen van, vagy 7-8 is az :D ). Persze a kabátomat is vittem magammal, és az eladó egyből kezdte nézni a kabát belsejét, és észre is vette, hogy belül már az anyag elkezdett leválni. Az utolsó mosásnál történt ez, hogy ilyen fehér szemcsés anyag vált le a kabát belső rétegeként. Aztán elmondta, hogy az ilyen kabátok max. 3-4 évig bírják utána kuka, mert ennyi idő után már kezdenek lebomlani. Elmondta azt is, hogy még, ha csak a vállfán áll az üzletekben, akkor is ennyit bírnak, és a Hervis és hasonló nagy sport üzletekben, azért lehet olcsóbban megkapni az ilyen kabátokat, mert azok már viszonylag idősebbek. Anno én is a Columbia kabátomat, akciósan 16k környékén vettem (egy másik üzletben, más színben meg 36k volt), furcsálltam is, hogy miért ilyen olcsó, az is megfordult a fejemben, hogy nem eredeti-e. Most már tudom, hogy miért lehetett olyan olcsó.
    Úgyhogy visszavonom a kritikámat a Grangerszel kapcsolatban. Az eladó szerint felesleges volt megvenni a szert a kabáthoz, csak én azt gondoltam, hogy ráfújom, és jó lesz az, tévedtem. Meg normáls mosószerrel volt eddig mosva, ami nagy hiba ugyebár, mert így egy mosással már oda a vízlepergető réteg.
    Szerencsére a nadrágoknál nem szükséges speciális mosószer, elég ha minden mosás után bewaxolom, ahogy megtudtam.

Új hozzászólás Aktív témák