Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TitiRii

    senior tag

    ajánlom magunkat :)
    jómagam rendszerinformatikus és médiatechnologus vagyok, és ezzel foglalkozok már sok sok sok sooook éve(comodore 16 al kezdtem ;) )
    Számítástechnikát operációs rendszereket és hálózatokat tanítok telente egy okj-s suliban, emeltszinten, mellete a Compsite számítástechnikai és irodatechnikai kiskereskedelem és szervizben vagyok (már ha szabad a reklám)az egyik szervízes(gépek, hálózatok főleg)
    elérhetőségeink a weboldalon de ide is beirom: 1161 rákosi út 46, tel 405 60 80.
    referenciám nem tudom menyi van a mostani Ph! tagok körében, régebbiek talán ismernek vagy meg is fordultak nálam még magán praxisom idején.
    árakról pedig: ritka az mikor olyan problémával esik be gép aminek a szerviz költsége meghaladja a 4.000ft ot, használt alkatrészraktárunk lassan el lep minket, és az ujakat is elég kedvező árakon tudjuk beszerezni (honlapon még nincsenek frisitve az árak)

    Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

  • TitiRii

    senior tag

    válasz TitiRii #118 üzenetére

    hogy megfeleljek az itteni szabványnak is:
    Szakterület : operácios rendszerek (főleg windows, de jöhet linux is) hálózatok építése(wlan is) fejlesztése javítása, számítógépek karban tartása diagnosztizálása, fejlesztése ezek egyszerűtöl a komplex multi nagyválalati szintig több telephelyes több oprendszeres beckupos stb.. adatmentés virusirtás, sérült hardver ellemek javítása(kondizás, letört foglalatok) de ez csak egy szintig. Nyomtatók bármily nemü problémája ploter, lézer, tintás bármi jöhet.(tonerek patronok töltése) uj és használt alkatérszek forgalmazása. weblapok videok plakátok és egyébb médiás anyagok gyártása tervezése
    ja és az elérhetőség:
    Budapest 16. kerület Rákosi út 46 Tel: 405 60 80, hívásra házhoz is tudunk menni.
    weben: www.compsite.hu email: compsite@compsite.hu vagy service@compsite.hu

    [Szerkesztve]

    Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

  • TitiRii

    senior tag

    válasz didyman #120 üzenetére

    mint egy céges alkalmazott :)
    gondolom azok akik szintén irták mivel foglalkoznak, nem puszi pacsi alappn csinálják amit csinálnak. Mi se, de bőven megfizethető áron belűl. gyakorlatilag minden hibára találtunk eddig megoldást vagy tudtuk javítani, és a kolegám igazi nyomtató mágus.
    tehát rakj ki nyugodtan, és a melo helyemen foglalkozok az ilyesmivel.
    és hogy a m*strálal minket egylapon emliteni... hát mentem megsértödök, már csak a kiszolgálás minőségét tekintve is, na meg a szakértelmet :D
    példakép menyire vagyunk mi is nagyüzemi cég futoszalagos emberleszaros kiszolgálással: volt ügyfelünk akinek a servizt egy ebédért intéztük el(szomszédban van a kifözde, 550ft os menüktöl;))
    üdvözletem

    Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák